agencja interaktywna łódź, agencja kreatywna łódź, strony www łódź, strony internetowe łódź, responsywne strony www

Poznaj nasz zespół

Mariusz Krakowski

marketing manager

mariusz.krakowski@e-cityvision.pl

Mariusz lubi gadać i dużo gada, na szczęście czasem do rzeczy. Odpowiada za to, jak będą wyglądały warunki współpracy z Wami. Stara się jak może, żeby każdy był szczęśliwy. Lubi zarówno grać, jak i oglądać piłkę nożną, nie toleruje polskiego reagge i jest trochę niejadkiem.

Małgorzata Krych

graphic designer

malgorzata.krych@e-cityvision.pl

Gosia jest turbokreatywnym grafikiem, mówi powoli, ale z należytą gracją i swoistą finezją. Prywatnie miłośniczka paprykowych wafli ryżowych, napojów izotonicznych i spacerów po lesie. Jest hipisem i lubi ludzi za wyjątkiem zespołu Kombi.

Przemysław Segrecki

web developer

przemyslaw.segrecki@e-cityvision.pl

Jak każdy programista, Przemek na pierwsze pytanie odpowiada „nie”, ale na szczęście tylko na pierwsze. Sprawia, że to co wymyśla nasz dział graficzny staje się klikalne. Lubi wesela i muzykę disco.. Przemek, jak na programersa to rozgadany gość (my też jesteśmy zaskoczeni).

Iga Dorozińska

graphic designer

iga.dorozinska@e-cityvision.pl

Jeździ oplem. W wolnych chwilach kiedy nim nie jeździ zajmuje się projektowaniem identyfikacji wizualnej w naszej firmie. Lubi dziwną muzykę, ale mimo tego wszyscy ją lubimy. Iga jest uporządkowana i zorganizowana, trochę jak nie grafik… Można? Można.

Tomasz Stasik

boss

tomasz.stasik@e-cityvision.pl

O Tomku się nie pisze, bo to szef… To jego firma i tyle.

Zamawiam rozmowę